Peníze na ruku ihned

a další půjčky

Překlenovací úvěr kalkulačka

Napsal admin • Kvě 17th, 2011 • Rubrika: Nezařazené

Překlenovací úvěr je určen pro lidi, kteří zatím nesplňují podmínky pro klasický úvěr ze stavebního spoření. Proto musí nejprve využít překlenovací úvěr. V článku je i kalkulačka.

Kdy se využívá Překlenovací úvěr ?

Překlenovací úvěr využívají lidé, kteří si chtějí vzít úvěr ze stavebního spoření, ale nesplňují podmínky pro přidělení klasického úvěru ze stavebního spoření. Díky překlenovacímu úvěru, překlenou období dokud nesplňují podmínky, poté jim stavební spořitelna již poskytne klasickýk úvěr ze stavebníh spoření.

Jaké podmínky musíte splňovat pro klasický úvěr ze stavebního spoření ?

Aby vám byl poskytnut klasický úvěr ze stavebního spoření, tak musíte splňovat několik podmínek. První podmínkou je, že musíte mít stavební spoření založené minimálně 2 roky. Druhou podmínkou bývá, že musíte mít naspořeno alespoň 40 procent z cílové částky. Poslední podmínkou je, že musíte mít dostatečně vysoké hodnotící číslo. Hodnotící číslo vypočítává každá stavební spořitelna trošku jinak.

Jaké podmínky má překlenovací úvěr ?

Překlenovací úvěr bývá často o hodně méně výhodný než klasický úvěr ze stavebního spoření. Ale pokud použijete překlenovací úvěr pouze na přečkání doby, než vám bude poskytnout klasický úvěr tak je to v pohodě. Horší už by to bylo v případě, že by vám klasický úvěr nebyl poskytnut.Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.