Peníze na ruku ihned

a další půjčky

Peníze na směnku

Napsal admin • Kvě 17th, 2011 • Rubrika: Nezařazené

Peníze na směnku to je druh půjčky, který je jištěný směnkou. Peníze na směnku poskytují převážně nebankovní společnosti a soukromé osoby a soukromí investoři. Dozvíte se i více informací o směnkách.

Kdy si lidé půjčují na směnku ?

Peníze na směnku si většinou lidé berou, když už jim nechcou jiným způsobem půjčit. Většina lidí se nejprve obrátí na banky, když už jim nechtějí půjčovat banky tak se začnou obracet na velké a zavedené nebankovní spoelčnosti. Když se jim nezadaří ani u těcho velkých nebankovních společností, tak se začnou obracet na malé nebankovní společnosti, ty právě často poskytují různé půjčky na směnku.

Jak vysoké bývají půjčky na směnku ?

Půjčky na směnku jsou většinou nebankovními společnostmi poskytovány zhruba do 100 000 Kč. Ale každá nebankovní společnosti má tento limit trošku jinde. Pokud by jste chtěli půjčit ještě větší částku, tak musíte často ručit nemovitostí. Ať už bytem či rodinným domem. V určitých případech je možné ručit i autem. Ale většině lidí bohatě postačí částka do 100 000 Kč. Existují dokonce i půjčky pro důchodce či půjčky pro matky na MD.

Peníze na směnku jsou jištěné směnkou

Peníze na směnku jsou nebankovními společnostmi zajištěné, tak že budete muset podepsat klasickou směnku. Směnka je velký závazek a za její splacení ručíte celým svým majetkem. V případě vašich problémů se splácením na vás může být docela rychle podaná exekuce. Peníze na směnku jsou poskytované velmi rychle, ale jedná se o velmi nebezpečné půjčky. Proto si radši vemte jiný druh půjčky.

Peníze na směnku vás vyjdou draho

Peníze na směnku patří mezi velmi drahé půjčky. Je tam vysoký roční úrok o hodně vyšší než u bankovních půjček. Roční úroky jsou často vyšší než 50 procent. U těchto půjček je také velmi důležité, pořádně si přečíst úvěrovou smlouvu. Hodně lidí stále smlouvy vůbec nečte a pak mají kvůli tomu zbytečné problémy. Nečíst smlouvy, se prostě v dnešní době nevyplácí !Štítky: , , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.